Фінал проєкту "Голос країни-10" через карантин відбудеться в особливому форматі

Суперфінал десятого ювілейного сезону “Голосу країни”, під час якого буде назване ім’я переможця, відбудеться 26 квітня на телеканалі “1+1” в особливому форматі, з огляду на важливість дотримання всіх умов карантину.

У фіналі “Голосу країни” поєднаються сучасні технології, надзвичайно актуальний у всьому світі діджитал-формат та сила голосу учасників.

На телеканалі “1+1” прийняли рішення зробити суперфінал ювілейного сезону благодійним – усі вилучені кошти від голосування та продажу реклами під час випуску підуть на підтримку українських медиків, які рятують життя хворих на COVID-19. Для них придбають захисні костюми, респіратори та інше обладнання, якого зараз так не вистачає для захисту здоров’я лікарів.

Умови голосування за переможця залишаються незмінними: віддати голос за свого фаворита глядачі зможуть здійснивши телефонний дзвінок, надіславши SMS-повідомлення або проголосувавши у додатку “1+1 Video”.

Нагадаємо, ювілейний сезон вокального шоу “Голос країни” відзначився не лише сильними голосами та унікальними тембрами учасників, а ще й низкою нововведень на проєкті. Так, на етапі “нокаутів” організатори повідомили, що тренери отримують право на “крадіжку”, і кожна команда зіркових тренерів поповнилася на одного учасника; тренери ПТП з NK вперше за всю історію шоу створили дует на проєкті серед учасників своєї команди, а у зв’язку з введенням та продовженням карантину через COVID-19 на телеканалі “1+1” прийнято рішення внести зміни до графіку трансляції вокального шоу – глядачі мали змогу переглянути чотири епізоди етапу “нокаути” замість двох.

Дивіться суперфінал “Голосу країни” 26 квітня, голосуйте за улюблених виконавців та підтримуйте українських медиків, не виходячи з дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *