"Доктор Віра": про що серіал, хто є хто та перші серії онлайн

На каналі “1+1” стартував новий серіал “Доктор Віра”, де головні ролі виконали Зоряна Марченко та учасник “Танців з зірками” і ведучий “Одруження наосліп” Даніель Салем.

ТСН.ua зібрав усю інформацію, яку потрібно знати про новий медичний серіал “Доктор Віра”і пропонує вашій увазі перші серії стрічки.

Про що серіал “Доктор Віра”

За сюжетом, відома кардіохірургиня Віра вийшла заміж за нейрохірурга Андрія. У стосунках жінка була головним мотиватором і опорою для коханого в побудові кар'єри, і підсвідомо занадто далеко відсунула власний талант. Втім, Андрій несподівано зникає, залишаючи свою дружину та маленьку дочку. Тепер, після тривалої перерви, жінка змушена повернутися до лікарні, в якій за цей час відбулися значні зміни. Більше того, частина колективу ставиться до неї як до домогосподарки і Вірі доводиться працювати асистентом.

“Це серіал не лише про медичні випадки, але і про сміливість почати життя з чистого аркуша, кохання, любовних трикутниках, підступність, дружбу і вірність”, – поділилася Зоряна Марченко.

Хто є хто у серіалі

Зоряна Марченко – Віра Борисова, головна героїня, кардіохірургиня.

Даніель Салем – Андрій Борисов, чоловік Віри, нейрохірург.

Мирослава Філіпович – Анжела Воронова, колишня дружина Андрія, хірургиня.

Марк Дробот – Марк Браницький, абдомінальний хірург, син чиновника.

Дмитро Сарансков – Роман Чайка, кардіохірург, завідувач відділенням хірургії.

Цікаві факти

Спеціально для знімань серіалу в одному з київських павільйонів збудували цілу лікарню, в якій і розгортаються основні події.

Робота над сценарієм тривала протягом двох років, команда збирала реальні історії хвороб, при підготовці проводилися консультації з UNICEF і МОЗ.

На знімальному майданчику постійно чергував лікар-консультант, який стежив за тим, щоб всі дії “хірургів” відповідали реальності. Цікаво, що двоє акторів дійсно за освітою лікарі.

Виконавець ролі Андрія, Даніель Салем закінчив в Одесі медичний університет і протягом року працював хірургом-офтальмологом: “Рік я пропрацював в хірургії, проте зрозумів, що хочу розвиватися в іншій області. З самого раннього дитинства я мріяв розвиватися творчо. Було страшно, але я звик кидати собі нові виклики. Ось і дочка вчу на власному прикладі, що немає нічного неможливого, що завжди варто йти за своєю мрією”.

Ще одним лікарем в житті виявився Дмитро Сарансков. Чоловік 15 років присвятив медицині. Але одного разу вирішив кардинально змінити життя, переїхав до Києва і почав активно зніматися в кіно.

1 серія

2 серія

3 серія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *