"Дівчина Бонда" розповіла про емоційне насильство в шлюбі

Відома шведська акторка Брітт Екланд, яка відома роллю дівчини Бонда у стрічці “Людина із золотим пістолетом”, розповіла про свій шлюб з зіркою стрічки “Рожева Пантера” Пітером Саллерсом.

Як передає слова зірки видання The Guardian, вона за чотири роки шлюбу неодноразово ставала жетрвою емоційного насильства з боку чоловіка.

За її словами, у колишнього чоловіка, який страждав від алкогольної та кокаїнової залежності, був біполярний розлад, тому він часто виявляв агресію, ревнував і контролював кожний її крок та навіть обирав їй гардероб, попри її бажання.

77-річна Екланд пригадала, як щовечора по п'ятницям Селлерс принижував її та погрожував їй розлученням, а в понеділок обдаровував подарунками або запрошував на вечерю.

Зауважимо, що Пітер Саллерс, який зіграв інспектора Клузо у стрічці “Рожева пантера” (1963) та кілька разів номінувався на “Оскар”, помер 1980 року.

Нагадаємо, нещодавно через невдале висловлювання про домашнє насильство у скандал потрапила відома телеведуча Регіна Тодоренко. Зірка разом зі своїм чоловіком Владом Топаловим дали онлайн-інтерв’ю, у якому торкнулася теми домашнього насильства. Тодоренко сказала: “А що ти зробила для того, щоб він тебе не бив? А що ти зробила для того, що він тебе вдарив?”. Фанатів неабияк обурила заява Регіни. Після цього ведучу позбавили звання “Жінка року”. Також із Регіною припинили співпрацю дві крупні фірми, де вона були обличчям рекламної компанії. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *