Даша Астаф'єва розсекретила нечувану суму, яку їй пропонували за секс

Співачка та акторка Даша Астаф’єва наважилася на відверту розмову у онлайн-програмі Олі Полякової.

 Так, виконавиця розповіла, що їй неодноразово пропонували гроші за секс. А одного разу навіть запропонували 15, мільйони доларів за інтимні послуги. Та Даша відмовилася.

“Мені так багато разів це пропонували. Я жодного разу не погодилася. Я постійно боялася, що це знімання якоїсь передачі, де розводять зірок. В останнє Юрію Нікітіну (продюсер NIKITA, де співала Астаф’єва – прим.ред) пропонували 1,5 мільйони доларів, я сказала: “Називайте два”, – розповіла Даша.Артистка додала, що їй також робили неймовірні подарунки, як от яхти, на яких вона виступала, а одного разу під готелем, де зупинилася співачка, стояв Maybach. Але і від них Астаф’єва відмовилася. Зірка завжди думала, що це знімання передачі-розіграшу.

“Минулого року, остання пропозиція, вона була найсмішніша. Мені запропонували мене утримувати, відправляти 600 тисяч доларів кожен місяць. Я кажу: “Чекайте, що я повинна робити”. Це реально конкретні гроші. Бо щоб заробити так гроші, я не знаю що треба робити. Невже вам потрібен лише секс? Мене це якось збентежило, я досі вважаю що це все передачі, де розводять”, – зізналася артистка.

Також Даша поділилася, що якось їй запропонували мільйон доларів, аби вона народила дитину і обов’язково хлопчика.

Нагадаємо, що днями Даша Астаф’єва порушила карантин та навідалася до своїх батьків у гості. Артистка поділилася рідкісними знімками з рідними людьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *