"Були побічні ефекти": дружина Тома Генкса розповіла, як лікувалася від коронавірусу

Дружина голлівудського актора Тома Генкса Ріта Вілсон детально розповіла, як вони з чоловіком лікувалися від нового коронавірусу.

За словами Ріти, їй намагалися збити високу температуру препаратом від малярії хлорохіном, який також допомагає під час деяких запалень. Про це вона розповіла у ранковому інтерв’ю з CBS. Жінка також зауважила, що після прийому ліків у неї сталися побічні ефекти.

“Знаю, що люди говорили про цей препарат, але можу лише сказати вам, що не знаю, чи допомогли ліки або лихоманка з часом минула сама. У мене піднялася температура, але хлорохін викликав дуже сильні побічні ефекти. Мене нудило, було запаморочення. Я не могла ходити, відчувала слабкість в м’язах. Думаю, що люди повинні бути дуже уважні до цього препарату. Ми не знаємо, чи допоможе він в цьому випадку”, – зауважила Ріта Вілсон.

Серед симптомів, які з’явилися у Ріти, вона назвала сильний озноб, болі в тілі та втрату почуття смаку і запаху. Також Вілсон поділилася, що навряд чи вони з Томом заразили одне одного, скоріше вони підхопили COVID-19 одночасно.

“Ми не знаємо, коли це могло бути або де. Можу лише сказати, що люди, з якими ми перебували в близькому контакті – наша сім’я, наша робоча група, не отримали позитивний результат тесту”, – сказала Вілсон.

Нагадаємо, місяць тому Том Генкс і його дружина Ріта Вілсон оголосили про зараження COVID-19. Підхопило подружжя коронавірус в Австралії, куди приїхало працювати над фільмом про Елвіса Преслі. Вже за тиждень після госпіталізації подружжя виписалося з лікарні. Пара повернулася до свого будинку в Австралії після перебування в ізоляції в лікарні Квінсленда. Зі свого боку, Том Генкс поділився з шанувальниками, як наразі почувається після зараження коронавірусом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *