"Була не при собі": Різ Візерспун відверто розповіла про післяпологову депресію

Зірка серіалу “Велика маленька брехня”, голлівудська акторка Різ Візерспун відверто розповіла про післяпологову депресію.

44-річна зірка стала гостею подкасту акторки Джаміли Джамі I Weigh. Різ зізналася, що у неї почалися серйозні проблеми з психічним здоров'ям, коли з'явилися діти, передає Daily Mail.

“У мене точно була депресія. Мій мозок працював як білка в колесі, крутив думки по колу, не зупинявся. Я все життя намагаюся керувати ним. У мене троє дітей. Народження кожного з них відбилося на мені по-своєму. Після одних пологів у мене майже не було депресії, а після інших – був важкий післяпологовий період, коли мені доводилося приймати сильнодіючі ліки, тому що я просто була не при собі”, – поділилася знаменитість.

Зауважимо, Візерспун виховує 20-річну Аву, 16-річного Дікона, а також семирічного Теннесі.

Акторка також зазначила, що її життя “повністю вийшло з-під контролю” після народження первістка.

“Ми не розуміємо, які гормональні гойдалки нас чекають, коли припиняємо годувати грудьми. Ніхто не пояснює цього. Мені було 23 роки, коли у мене народилася перша дитина, і ніхто не сказав мені, що потім буває з гормонами. Я ніколи не відчувала себе більш пригніченою, ніж тоді. Це було страшно”, – пригадала знаменитість.

Нагадаємо, не так давно Різ Візерспун розповіла про домагання у підлітковому віці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *