Аліна Гросу розлучилася з російським бізнесменом

Відома співачка Аліна Гросу розлучилася з чоловіком, московським бізнесменом Олександром Комковим.

Так, влітку 2019 року пара гучно відсвяткувала розкішне весілля в справжньому замку в Італії, з купою зіркових гостей. Свято обійшлося батькам Аліни в майже 100 тисяч євро. Втім, за пів року, подружжя розлучилося. В грудні Аліна зібрала речі й покинула сімейне гніздечко, йдеться у програмі “Життя відомих людей”.

Аліна була приголомшена такою пропозицією коханого, однак зібрала свої речі і переїхала до іншої квартири.

Проблеми в стосунках молодого подружжя почалися майже одразу після одруження, а наприкінці осені 2019 року все взагалі пішло шкереберть.

Аліна ще сподівалася на возз’єднання, однак із боку Олександра ніяких кроків не було, а бігати за чоловіками вона не звикла.

Зірка поділилася, що протягом подружнього життя і натяку не було на зради благовірного. Втім, Гросу підозрює, що у листопаді Олександр все ж із кимось познайомився та “вирішив спробувати щось нове”.

Акторство і музика забирали весь час Аліни. Та вона не очікувала, що одного разу, повернувшись із виснажливих концертів додому, від чоловіка почує пропозицію розлучитися.

Та Аліна запевняє – не гроші стали причиною розлучення. Вона досі не може зрозуміти, як так сталося, бо ж сподівалася, що їхня казка буде на все життя.

Гросу не приховує – можливо, їм просто не вистачило мудрості, щоби пережити всі складнощі сімейного життя. З Олександром вона прагнула залишитися друзями, однак чоловік не захотів цього, аргументуючи тим, що не зможе бачити колишню з іншим. Гросу додала, що наразі ще не готова до нових стосунків. Втім, співачка мріє про чоловіка, який зможе стати для неї не лише коханим і другом, а й партнером, якому вона довірятиме.

Нагадаємо, нещодавно Аліна Гросу показала зраду чоловіка-козла у новому кліпі. Артистка випустила відеороботу на пісню “Голый король”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *