53-річна Голлі Беррі повідомила, що самотня вже три роки і пояснила чому

Голлівудська акторка Голлі Беррі заявила, що вже впродовж трьох років самотня.

Як повідомляється у виданні People, 53-річна зірка з'явилася у прямому ефірі Instagram своєї подруги Лєни Вейт, яка і запитала у неї про особисте життя після її розлучення з французьким актором Олів'є Мартінесом 2016 року.

Зауважимо, що у Беррі і Мартінеса є 6-річний син Масео. Акторка також є матір'ю 12-річної Нали, яку вона народила від моделі Габріеля Обрі.

“Я багато чому навчилася, живучи зі своїми дітьми. Вони для мене зараз – найкраща компанія. Після розлучення з батьком Масео я самотня ось уже три роки. Я вирішила почекати. Я дуже орієнтована на стосунки людина, я завжди хочу бути з кимось. Але я вирішила, що не буду поспішати, я збираюся витратити час на те, щоб побути з самою собою. І було б здорово, якби я змогла залишитися в такому положенні!”, – зізналася Голлі.

На запитання, скільки часу їй необхідно, щоб побути наодинці з собою, зірка відповіла, що їй знадобиться для цього як мінімум  ще рік.

“Один рік – два роки, а два роки – три роки. Але у мене все добре, тому що я думаю, що в наступних стосунках у мене буде більше шансів залучити і вибрати те, що підходить мені, тому що я витратила час, щоб подумати про те, що для мене важливо. Я більше не відчуваю необхідності в стосунках, тому не варто поспішати або приймати те, що не зовсім підходить для мене. Не те щоб з людьми, з якими я була щось не так, але я буду чекати свого, або я залишуся одна, буду зі своїми дітьми і буду жити так, як я це роблю зараз”, – підсумувала знаменитість.

Нагадаємо, Голлі Беррі була заміжня тричі. Першим чоловіком акторки був бейсболіст Девід Джастіс, з яким вона прожила у шлюбі від 1993 по 1997 рік. Потім у 2001 вона вийшла заміж за виконавця Еріка Бенета, але і цей шлюб не протривав довго. Вже 2005 року вони розлучилися. Третім чоловіком Беррі став Олів'є Мартінес, з яким вони побралися 2013 року. 

Примітно, що з батьком своєї доньки Габріелем Обрі Голлі одружена не була і розійшлася з ним, звинувативши його в расизмі, інцесті, абьюзі та зрадах. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *