Таропрогноз на травень: що карти нам віщують

Карти Таро з’явилися кілька сотень років тому, уже століття вони займають чільне місце серед ворожильних систем. Колоду карт Таро можна знайти у психологів, езотериків, дослідників ритуалів, любителів містики, прихильників язичницьких релігій та й в усіх, хто цікавиться розвитком власної душі, адже карти мають відповіді на численні запитання, які нас турбують, наприклад, про майбутнє та одвічне “Що робити далі?”. Тому скористайтеся у травні мудрістю порад карт Таро.

ТАРОПРОГНОЗ КОХАННЯ НА ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ

Прийдешній місяць у сфері кохання та стосунків характеризує карта Таро під назвою “Лицар кубків”. Ця карта з так званих придворних карт Таро говорить про те, що прийшов час, що всі ваші благі наміри, обіцянки та пориви у парі не ілюзорними. Якщо ви тільки починаєте будувати стосунки, то потрібно добряче придивитися до партнера. У першому та у другому випадку слід обдумати свою лінію поведінки у стосунках: ви хочете рятувати когось любов’ю чи щоб врятувати саме вас?

Ця карта говорить про тепло у стосунках та сексі, проте вона застерігає від того, щоб хвалитися про це у всіх усюдах. Загрозою для ваших стосунків можуть стати оточення та їхня думка. Тому не слід брати близько до серця чутки про вашу другу половинку чи про вас.

Зараз хороший період, щоб насолоджуватися любов'ю, розслабитися та відпочити від сварок у стосунках, попри поганий настрій, який іноді вас опановує.

Якщо вам зараз здається. що ваш партнер не занадто романтичний, то, можливо, саме вам потрібно розпочати романтичну гру. Реалізуйте на практиці свої уявлення про романтику, проте не занадто поринайте у свої фантазії.

ТАРОПРОГНОЗ НА РОБОТУ ТА КАР’ЄРУ НА ТРАВЕНЬ 2020 РОКУ

Ситуацію з роботу та кар’єрою у травні описує карта Таро, яка називається “Королева мечів” і яка теж належить до карт королівського двору. З погляду Таро, протягом наступного місяця вам знадобляться ваші серйозність, скромність, прямота, об’єктивність і цілеспрямованість.

Якщо уявити, що ця карта Таро людина, то можна уявити, що саме завдяки своїй здатності швидко розв'язувати проблеми королева Жезлів досягла свого трону. Щоб бути як ця королева та якісно розв'язувати проблеми та виклики у сфері роботи та кар’єри, вам потрібно швидко думати, бути прозорливими та чітко усвідомлювати, у чому ваша сила. Скористайтеся вашими знаннями, які допоможуть вам досягнути результатів.

На карті зображена королева на троні з мечем у руках. Цей меч можна порівняти з нашим розумом. Наш розум має бути гострим, мов меч, щоб ми могли наносити ним удари.

Проте так і наш розум, може ранити оточення, бо в боротьбі ми можемо сказати правду, яка їм не дуже сподобається Також на роботі протягом наступного місяця ви можете стикнутися з людьми, які не будуть відповідати вашим вимогам. Тому тримайте дистанцію та оберігайте свою свободу.

Якщо вам буде складно цього місяця, то шукайте поради мудрої жінки, можливо, жінки-експертки, яка покаже вам шлях з кризи. Дійте рішуче і чітко, будьте відкритими до нових знань.

ТАРОПРОГНОЗ НА ФІНАНСИ НА ТРАВЕНЬ 2020

Ситуацію з фінансами та грошима у травні 2020 року чудово описує карта Таро, яка називається “Паж пентаклів”. Ця карта говорить про те, що настав час бути практичними, ставити перед собою реальні завдання та сміливо розпочати новий проєкт. Перед вами, попри кризу, відкривається низка можливостей, а ваше завдання не проґавити їх. Сміливо попрацюйте над зміною професії чи стартом нової справи.

Зараз хороший час, щоб звернутися за допомогою до друзів, але не мрійливих романтиків, а до людей з практичним поглядом на життя.

Спитайте себе, на що ви здатні? Чи дійшли ви до кордонів своїх можливостей, можливо, ви просто боїтеся зробити наступний крок, щоб отримувати більше. Не відкладайте на завтра те, що ви можете зробити сьогодні.

Ретельно плануйте свої дії. Радійте хорошим можливостям, справжнім шансам, які дарує вам життя. Відкрийтеся для цінного досвіду і все буде гаразд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *