Таропрогноз на 20-26 квітня: що карти нам віщують

Ніхто достеменно не знає, коли та хто придумав карти Таро, але уже протягом багатьох століть вони захоплюють людей красою виконання, метафоричністю викладу ідей, які в них закладені та можливістю читання ймовірного майбутнього.

Приміром, кожний з 22 козирів карт Таро містить у собі величезну кількість символів та значень, а більшість карт мають посилання до античних міфів та легенд або біблійним образом. Деякі розповідають про середньовічні уявлення про світ, а інші мають аналоги в інших культурах. Також на деяких картах алхімічні, астрологічні та язичницькі символи.

Якщо дивитися на карти Таро з погляду психології, то вони демонструють одвічне людське бажання просвітлення та віщування власної долі, тому варто скористатися підказками цього мантичного інструменту у якості мудрого порадника.

ПРОГНОЗ ТАРО НА КОХАННЯ

Прийдешні сім днів у сфері кохання та любові чудово описує карта Таро під назвою “Зірка”. Ця карта один з представників так званих старших арканів, тобто карт, які вказують на важливі події у житті. “Зірка” говорить про те, що незабаром ваше серце почне битися частіше від кохання та любові.

Перед вами велике майбутнє, яке сповнене чималих любовних пригод, тільки варто ще трішки почекати, щоб відчути щастя та повноту життя. У цей нелегкий період слід довіритися власним почуттям та відчуттям, адже попереду лежить дорога, яка має привести вас до нового і теплого майбутнього. Помізкуйте над тим, які проблеми, а, можливо, і токсичні стосунки слід залишити позаду, щоб з легкістю рухатися далі.

Вірте в себе, вірте в те, що ви народилися під щасливою зорею і саме вона покаже вам шлях далі. Подумайте зараз про те, які нові горизонти ви може відкрити у нинішніх стосунках, якщо їх “почистити” від ментального “пилу” та застарілих проблем. Пам’ятайте, що ідеальних стосунків не досягнути ніколи, але на них можна орієнтуватися.

Також “Зірка” розповідає і про те, що нині ви можете сподіватися на краще. Якщо ви будете довіряти собі, то зможете відкриті та нові грані у стосунках. Також потрібно відновити спокій в душі та гармонію, щоб рухатися вперед.

ПРОГНОЗ ТАРО НА РОБОТУ ТА КАР’ЄРУ

Карта, яка розповідає про події у сферах роботи та кар’єри на наступні сім днів це “Помірність”. Пам’ятаємо, що карти Таро з’явилися в епоху Середньовіччя та Відродження, тому на них значний вплив мали й християнські цінності. Приміром, помірність належить до важливих християнських чеснот.

Ця карта у кризу говорить про те, що варто розслабитися, наприклад, вдатися до медитації. Вам потрібно знайти точку рівноваги всередині себе, щоб рухатися далі. Лише після того, як ви заспокоїтесь, зможете розв'язувати ваші проблеми спокійно і впевнено.

Помізкуйте про те, що змушує вас нервуватися, втрачати міру, позбуватися внутрішнього спокою. Щоб рухатися далі та здобувати нові вершини, слід гармонізувати свій побут. Здобувши гармонію, зможете далі працювати.

Зараз потрібно знайти оту золоту середину, оспівану митцями, щоб знати баланс між стосунками та роботою, щоб легко йти вперед. Зробіть протягом прийдешнього тижня щось, щоб покращити свої внутрішні відчуття, аби отримати відчуття душевної та фізичної чистоти та гармонії з собою. Помізкуйте про те, що щодня ми упорядковуємо наше тіло, зачіски тощо, чому ми ж не гармонізуємо душу, щоб нормально працювати.

Якщо ви перестанете потурати своїм забаганкам у ці складні часи, то зможе досягнути фізичної, емоційної та духовної рівноваги. Якщо ви зараз хочете ухвалити якесь рішення, то доведеться прийняти точку зору іншої людини.

ПРОГНОЗ ТАРО НА ФІНАНСИ

20-26 квітня ситуацію в громаді схарактеризує карта Таро, яка називається “Сімка мечів”. Ця карта говорить про брехню, яка може вас оточувати у ситуації з фінансами. Тому нині варто заспокоїтися. Тому, щоб виплутатися з цієї нелегкої ситуації, вам знадобляться хитрість та підступність. Будьте обережні, можливо, з фінансами усе йде не так, як треба. А тому перевіряйте інших людей на щирість. Ви можете щось не отримати через чиїсь невиконані обіцянки. Також варто замислитися над тим, наскільки ви самі чесні з іншими людьми та з самими собою.

Зараз вам доведеться зіткнутися з гіркою правдою віч-на-віч. Можливо, заради отримання коштів вам потрібно зробити щось, що йде у розріз з вашою мораллю, але це принесе благо вам та іншим людям.

Зараз ситуація така, що ви маєте пройти вогонь, воду і мідні труби, щоб таки отримати своє. Особисто важко буде довіряти інших людям, адже ви знаєте, що на їхньому місці ви б теж брехали, обманювали та маніпулювали. Але пам’ятайте про те, що рано чи пізно всім доведеться відповідати за свої вчинки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *