Що зірки нам пророкують: гороскоп на 4-10 травня

7 травня – повня о 13:45 за київським часом у Скорпіоні, під час цієї повні люди найбільше схильні до впливу знака Скорпіон, який пов'язаний з очищенням та трансформаціями. Найсильніше ця повня вплине на Скорпіонів і Тельців, що сприяє нестійкому настрою, емоційним коливанням.

Місяць у Скорпіоні робить сильний вплив на підсвідомість, посилює підозрілість щодо інших людей. Причиною напруги у взаєминах може стати загострення власницького інстинкту. Під час цього повного місяця, у багатьох людей з'являється схильність до ризику, сміливість поглянути в обличчя своїм страхам і перемогти їх.

За можливості, не сідайте за кермо в день повного місяця, оскільки опозиція з Меркурієм і напружений аспект з Марсом сприяє збільшенню ДТП. У цей день складно сконцентруватися на важливих справах, тому необхідно утриматись від прийняття рішень, підписання документів, обговорення завдань і планів, краще звести спілкування до мінімуму.

Більше про астрологію ви можете знайти на моєму YouTube-каналі.

ОВЕН

Використовуйте поточні ситуації, якими б складними або легкими вони не були, щоб продемонструвати відданість своїй справі або здатність відстоювати свої принципи. Досягнення цілей допоможуть чоловіками або ви отримаєте новий досвід і перспективи в ситуаціях суперництва.

Зростає кількість громадських зв'язків. Імовірний успіх для тих, хто самостійно створює різні ситуації, бере участь у різноманітній діяльності, розширювати своє коло спілкування, щоб залучити ті можливості, до яких ви прагнете.

ТЕЛЕЦЬ

З'являється можливість нового емоційного досвіду, схильність до новизни і оновлення почуттів. Вам не складно адаптуватися до будь-якої ситуації, легко налаштовуєтесь на поточні обставини, що дасть вам нові перспективи.

Але, можливо, доведеться зробити вибір, відмовитися від безперспективних проєктів або стосунків, внести корективи у свої плани. Сильні почуття і непостійність настрою виникають в день повного місяця 7 травня, тому цього дня краще відмовитися від розумової роботи та ухвалення важливих рішень.

БЛИЗНЮКИ

Оточення вважає вас привабливішими, ніж ви себе про себе думаєте. Без особливих зусиль у цей період ви будете оточені красою. Партнери та інші союзники зможуть надати вам підтримку, а ви, своєю чергою, зможете зробити свій внесок у спільне підприємство.

У цей час романтика стане невіддільною частиною вашого життя. До негативних аспектів цього періоду належать надмірна поблажливість до своїх слабостей і посилена гонитва за задоволеннями. Чуттєвий бік життя стає помітнішим.

РАК

Більше ніж зазвичай, піддаєтеся сумнівам і страхам, але при цьому, чітко усвідомлюєте свої потреби і справжні бажання. Якщо ви шукайте відповідь на питання: “А що ж мені дійсно потрібно?” зараз можете знайти відповідь.

Підозрілість і закритість, не сприяє вдалому контакту з публікою. Спілкування з дітьми, родичами і навіть коханою людиною здатне викликати незрозуміле роздратування. Утримайтеся від вживання алкогольних напоїв, дотримуйтеся дієти, оскільки збільшується ймовірність отруєння.

ЛЕВ

Перепади настрою і мінливість почуттів, що створює труднощі у стосунках з начальством, протистояння з колегами. Це може опосередковано зашкодити вашому бізнесу та роботі. Виключте особисті зіткнення, прояви амбіцій, егоїзму, і ви уникнете багатьох неприємностей, а також збережете мир в сім'ї.

Будьте обережні у витратах, вкладеннях коштів. У стосунках з протилежною статтю, у сімейних стосунках, можливе виникнення певних труднощів.

ДІВА

Сприятливий час для прийняття розумних і суттєвих рішень. У такий період слід братися за підготовку та проведення ділових контактів всіх видів, а також торговельних угод і переговорів про спільну роботу. Гарний час для публікації рекламних оголошень або рекламної кампанії.

Ви помітні, з'являється можливість переконувати, навіювати. У вираженні своїх ідей та інтересів проявіть упевненість, і ви побачите інтерес оточення, а також бажання співпрацювати з вами. Можливі невеликі поїздки за дорученням або у справах.

ТЕРЕЗИ

Сприятливі обставини для налагодження партнерських взаємовідносин, особливо у сфері кохання. Також хороший час для того, щоб знайти популярність в середовищі. Хороший день для звернення до багатих і впливових людей. Можливе збільшення доходів, хоча і короткострокове.

Хороший день для косметичного ремонту, оформлення офісу. Частіше, ніж зазвичай, відбувається перехід деяких ділових відносин в романтичне русло. Спокій, врівноваженість, бадьорість і рівні стосунки з людьми, нададуть хороший вплив на стан здоров'я.

СКОРПІОН

Ваш енергетичний потенціал великий, як ніколи. Головне – використати його на благо, і бажано – максимально. Адже надлишки легко можуть трансформуватися в дратівливість і похмурий настрій, які захочеться на комусь зірвати.

Якщо ви давно подумували про те, щоб багато чого в житті змінити остаточно і безповоротно, але все якось сміливості не вистачало, зараз для кардинальних змін самий відповідний час. Для взаємин складний період, зараз марно комусь щось довести, можна ще більше загострити ситуацію.

СТРІЛЕЦЬ

Можливе досягнення певного успіху у професійній і фінансовій сферах. Цей період характеризується емоційною стійкістю, що сприяє серйозній роботі і вирішенню багатьох завдань. Можна сподіватися на хороший контакт з впливовими людьми, представниками органів влади.

Відповідний період, насамперед, для гармонізації відносин з батьками, літніми родичами. Посилюється оптимізм, загострюється чутливість до успіху, що часто дає схильність перебільшувати свої можливості і сили.

КОЗОРІГ

Знижується емоційний тонус, загострюється почуття відповідальності, самодисципліни, увага спрямована на матеріальний бік справи. Посилюється прагнення підтримати свій престиж, зберегти бездоганну репутацію.

Для будь-якої діяльності характерні діловитість і лаконічність, а нове і незвичайне, приймається з обережністю. У справах можуть виникати різні перешкоди, насамперед у формі обмежувальних правил, але якщо все зроблено відповідно з нормативними документами та технічними умовами, то робота буде проходити дуже конструктивно.

ВОДОЛІЙ

Виникають несподівані, але скороминучі труднощі. Можливий фінансовий спад, збитки, а отримання прибутку, затримується. Емоційна нестійкість може викликати конфліктну ситуацію в родині. Схильність до категоричності створює проблеми, яких можна було уникнути.

Збільшується ймовірність труднощів під час користування оргтехнікою, електроприладами, можливі ламання автомобіля. Для вирішення багатьох завдань потрібна активність, фізична діяльність, – але це хороша можливість скидання накопиченої напруги.

РИБИ

Справи близьких, а також домашні турботи, заважають виконанню службових обов'язків. Стан грошової сфери викликає тривогу, неспокій. Надмірні переживання можуть відбитися на стані нервової системи і викликати неприємні відчуття в області шлунка, головний біль.

З'являється схильність надавати перебільшене значення неприємних відчуттів і симптомів. Період несприятливий для контактів з публікою, необхідно утриматися від прийняття важливих рішень, підписання документів, обговорення завдань і планів і звести спілкування до мінімуму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *