У 2020 році "Прогрестех-Україна" на 35% збільшила виплати податків і зборів

Незважаючи на кризу, “Прогрестех-Україна” збільшила податкові виплати до бюджету за поточні півроку на 35%.

Про це повідомляють Українські новини.

“У січні-червні 2020 загальна сума всіх податків, зборів та регулярних внесків, сплачених “Прогрестех-Україна”, зросла на 35% порівняно з таким же періодом минулого року. Більш високими є темпи зростання однією з складових регулярних платежів “Прогрестех-Україна” – єдиного соціального внеску (ЄСВ). Його приріст у звітний період склав 43%”, – йдеться в повідомленні.
 
У компанії відзначили, що зростання сплаченого ЄСВ зумовлено збільшенням двох основних параметрів, що формують розмір єдиного внеску, – чисельності та доходів персоналу.
 
На відміну від багатьох компаній, які скорочують кількість працівників в умовах нинішньої кризи, а також зменшують їм зарплату, в “Прогрестех-Україна” повідомили, що збільшили кількість працівників в першому півріччі 2020 року на 30% і підняли рівень оплати їх праці на 30-50%.
 
Нагадаємо, в 2019 році “Прогрестех-Україна” оголосила про намір істотно збільшити інженерний штат у зв'язку з зростанням обсягів замовлень компанії. За півтора року компанія створила додатково 290 інтелектуальних робочих місць. Майже половину нових інженерних позицій “Прогрестех-Україна” запропонувала молодим спеціалістам – випускникам провідних технічних вишів і спільних з університетами програм дуальної підготовки професійних інженерів. Кількість інженерного персоналу компанії виросла на 46% і склала 920 інженерів.
 
“Прогрестех-Україна” наразі є найбільшою компанією Progresstechgroup – міжнародного холдингу зі штаб-квартирою в Х'юстоні (штат Техас, США). У складі Progresstechgroup – ряд інжинірингових центрів у Європі і Північній Америці, 14 офісів по всьому світу.
 
В Україні група також представлена конструкторським центром Аеро ДС, українськими підрозділами компаній PT-Americas, Tucana Engineering Соирі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *