МВФ обіцяє збільшити розмір грошової підтримки України

Міжнародний валютний фонд заявив про готовність збільшити розмір кредитної підтримки України у період економічної кризи та пандемії коронавірусу.

Про це повідомляє директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен.

За його словами, Україна наразі входить у нову кризу більш стійкою, ніж це було у попередні рази. Зокрема, у резервах акумулювали понад 20 мільярдів доларів, що дає достатньо можливостей для підтримки фінансової стабільності у період кризи.

“Є декілька питань на порядку денному, і я впевнений, що їх невдовзі буде вирішено і ми будемо рекомендувати раді директорів МВФ затвердити програму. Ми просунулися у переговорах з Україною та, звичайно, дамо їй більше ресурсів для того, аби вона мала більше можливостей для протидії кризі”, – сказав Томсен.

Міжнародний валютний фонд позитивно сприйняв ухвалення банківського закону в першому читанні, але очікує на його остаточне ухвалення та внесення змін до державного бюджету України.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні 30 березня березня Верховна Рада проголосувала в першому читанні банківський закон та ухвалила в цілому законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. Законопроєкт після розгляду всіх правок підтримали 259 нардепів. 

Передбачається, що ринок землі запрацює від 1 липня 2020 року. Саме тоді буде скасований мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *