Кількість звернень безробітних до центрів зайнятості зросла вдесятеро – прем'єр-міністр

В Україні до центрів зайнятості почали звертатися вдесятеро більше безробітних, ніж це було до карантину, що введений задля недопущення поширення нового коронавірусу COVID-19. Саме через карантин багато компаній призупинили свою діяльність або ж узагалі закрилися, а працівників звільнили.

“Доручив Мінекономіки надати центрам зайнятості всі інструкції, щоб пришвидшити виплату людям допомоги із тимчасового безробіття. Порівняно з докарантинним періодом кількість звернень до відповідних служб зросла в 10 разів. Уряд спростив процедуру подання документів до центрів зайнятості, тому закликаємо усіх, хто втратив роботу в період карантину, реєструватися і надалі”, – повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Як повідомлялося, український уряд вже у травні створить для українців, які залишилися без роботи через карантин, 500 тисяч робочих місць. Нині при уряді працюють аналітичні центри, а також створено Раду з питань економічного розвитку, до складу якої увійшли найвідоміші українські та закордонні економісти і вчені.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *