Родина Саші благає допомогти врятувати йому життя

Раптова хвороба 29-річного Олександра шокувала його родину, адже температура виявилась передвісником онкології.

«Ми лікувалися, але після 9 днів і обстежень у двох докторів нас відправили на додаткову здачу аналізів. 23 лютого увесь світ звалився, у Саші знайшли пухлину в легенях і множинні метастази в печінці та селезінки. 25 лютого ми зробили біопсію, а 29 числа прийшли результати, які підтвердили, що це рак 4 ступеня», – розповідає дружина Сашка.

Українські медики констатували, що шанси на успіх в лікування на батьківщині малоймовірні, тож зібравши всі заощадження і допомогу від рідних і друзів, чоловіка повезли лікувати закордон.

«У турецькій клініці Саша спостерігався протягом трьох днів і в цей період йому стало гірше, тож лікарі вирішили, що знеболення сильними медичними речовинами просто необхідно! Лікарі також виявили, що у нього також рак чоловічих статевих органів. Хвороба прогресувала дуже швидко і ми почали перший курс хіміотерапії», – розповідає дружина Саші.

Вже на цей час родина витратила до  26 тисяч доларів, а лікування потрібно продовжити, а відтак і платити за нього.

«Я молю весь світ про допомогу, навіть 1 долар – це величезна допомога, щоб продовжувати боротися, адже вдома нас чекають двоє маленьких діток, які вірять в нас і чекають нашого якнайшвидшого повернення! Мені дуже шкода, що зараз, людське життя настільки сильно залежить від грошей», – каже жінка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7427 2932 7696 Гнилоквас Галина Михайлівна

https://www.facebook.com/groups/220198542504920/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *