Посилена реабілітація потрібна Жені

Женя народився передчасно на 33 тижні вагітності шляхом кесаревого розтину, бо мамі хлопчика ставили діагноз дистрес плода. Життя крихітки було під загрозою ще в маминому животі, проте після народження боротьба за життя продовжилася.

“У нас перенесена нейроінфекція, менінгоенцефаліт, нижній парапарез. Лікарі кажуть, що хлопчик перспективний, але потрібно з ним постійно займатись. Ми в свої два роки не можемо самостійно сидіти, ходити”, – розповідає мама Жені.

Малюк кожні три місяці проходить реабілітацію в неврологічній лікарні, проте без додаткових реабілітацій у спеціалізованих закладах, наздогнати однолітків у розвитку у Жені шансів стає менше.

“Відправила історію виписок у реабілітаційний центрі у Львові і вони розглянувши мою заявку, беруть нас на лікування. Шанс є поставити мою дитину на ноги, але потрібні великі гроші, яких у нас, на жаль, немає. Потрібно майже 16 тисяч гривень, тому я і звертаюсь до вас за допомогою! Це крик душі! Я дуже хочу йому допомогти бути здоровим”, – каже мама Жені.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ карти 5168 7422 2295 0424

Мінаєва О.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *