Негайної допомоги потребує Роман

Дворічний Ротко Роман в серпні минулого року занедужав, у дитини піднялась температура, через яку довелося звернутись до лікарів.

«Лікувалися антибіотиками і антигістамінними препаратами. Пролікувалися 6 днів на сьомий висипали , але через тиждень знову поднялась температура і ми знову в інфекційному відділення і те ж лікування що і перший раз, але цього разу помітили щось не те в аналізі крові», – пригадує мама Романа.

Подальше дослідження показало, що у дитини рак крові.

«Ми в гематологічному відділені з 1 листопада. У нашого малюка гострий лімфобласний лейкоз (група надвисокого ризику). Лікування Роми продовжується вже 9 місяців і вже майже добралися до середини лікування. Попереду ще довгих пів року лікування в стаціонарі. Це лікування тяжке і дороге. Після цих блоків Рома переніс 2 реанімації, дуже важкий сепсис… На тлі хіміотерапії діагностували вторинна ниркову недостатність. Організм сина ослаблений, і для підтримки всього організму потрібні препарати, щоб продовжувати хіміотерапію. Зупинятися не можна вже пройдено дуже великий і важкий шлях!  Ми просимо Вас про допомогу зібрати кошти на важливі препарат, і допомогти Ромчику швидше повернутися в своє безтурботне дитинство поза лікарняними стінами», – просить мама малюка.

Реквізити для допомоги :

5168757343089654

Ратко Ауріка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *