Гороскоп на 10 червня для всіх знаків зодіаку за картами Таро

Гороскоп для всіх знаків зодіаку за картами Таро на 10 червня 2020 року розповідає, що Рибам карти радять прислухатися до внутрішнього голосу, а Козорогам не боятися змін. Читайте детальний і точний гороскоп Таро на 10 червня 2020 року для всіх знаків зодіаку в нашому матеріалі від езотерикині Анастасії Лисициної.

ОВЕН (21 березня-20 квітня)

Карта дня “Десятка мечів”

Це одна з небагатьох карт в колоді Таро, яка є досить негативною. День обіцяє бути важким, зберіться. Будьте обережні у стосунках – можлива криза. Щодо розвитку та роботи день не віщує нічого доброго. Для початку зберіться з думками.

ТЕЛЕЦЬ (21 квітня-21 травня)

Карта дня “Дев’ятка кубків”

Насолоджуйтеся власним успіхом. Ви досягнули чимало. У любовних стосунках все гаразд, але варто слідкувати, щоб емоції не вихлюпнулися за край. Якщо говорити про фінанси, то день сприятливий для різноманітних вкладень.

БЛИЗНЯТА (22 травня-21 червня)

Карта дня “Мир”

Проведіть цей день в гармонії з собою та оточенням. Немає потреби хвилюватися. Стосунки складаються дуже гармонічно, тож розвивайте їх і надалі. У сфері фінансів та кар’єри карта розповідає про легкий шлях попереду, тому тільки вперед.

РАК (22 червня-22 липня)

Карта дня “Король жезлів”

Для розв'язання конфліктної ситуації потрібна концентрація та енергія. Не розгублюйте її по краплях. У любовній сфері будьте міцними та непохитними. Прислухайтеся поради мудрого та поважного чоловіка. З грошима вам варто проявити рішучість та показати власну енергійність.

ЛЕВ (22 серпня-23 вересня)

Карта дня “Справедливість”

Правда на вашому боці. На повну відстоюйте свою думку. У любовних перипетіях варто досягнути балансу і тоді стосунки покращаться. Що до фінансів, то не варто гнатися за “двома зайцями”, бо тоді не спіймаєте жодного.

ДІВА (22 серпня-23 вересня)

Карта дня “Маг”

Це гарна карта успіху та опанування нових навичок. Знайдіть баланс між емоціями та холодним розумом. У стосунках варто зрозуміти, що все важливе: розум і емоційність, духовність та хазяйновитість. Лише тоді вдасться досягнути гармонії.

ТЕРЕЗИ (24 вересня-23 жовтня)

Карта дня “Двійка жезлів”

Ви знаєте, що робити, й маєте для цього сили. Проте боїтеся зробити перший крок: наважтеся на нього. У стосунках зараз може бути боляче, а іноді ви раните самі себе. Що до коштів чи власного розвитку, то на гарні перспективи поки не очікуйте. Спочатку розберіться з проблемами.

СКОРПІОН (23 жовтня-22 листопада)

Карта дня “Сила”

Енергійність та сила ось ваше кредо сьогодні. Рухайтеся сміливо і впевнено і у вас все вийде. Що до любові, то тут слід зробити так, щоб ваше людське єство подолало ваші природні інстинкти. Підкоріть свою тваринну натуру. У роботі бийтеся як лев, який потрапив у паску. Дійте сміливо, але знайте тих, кому слід підкоритися.

СТРІЛЕЦЬ (23 листопада-22 грудня)

Карта дня “Сімка жезлів”

Символ на карті Таро свідчить про те, що на палицю можна спертися, а можна нею битися з ворогами. Тому скеруйте свою енергію сьогодні у правильне річище.

Захищайте ваші почуття і тоді все буде гаразд. У пошуках просування по кар'єрній драбині цього дня вам доведеться добряче відстоювати свої позиції.

КОЗОРІГ (23 грудня-20 січня)

Карта дня “Смерть”

Не варто лякатися цієї карти. Вона просто говорить про значні зміни у вашому житті, які вже давно назріли. У сфері любові можливі зміни. Все залежить тільки від вас. Що до власного розвитку, то у вас з’явився шанс почати все з чистого аркуша – дійте.

ВОДОЛІЙ (21 січня-20 лютого)

Карта дня “Четвірка жезлів”

Гарний день для укладання договорів та підписання документів. Насолоджуйтеся щастям цього дня. У стосунках справа може йти до весілля, не проґавте свій шанс на успіх у любові. Ця карта у сфері фінансів та кар’єри пророкує гарний старт, варто лише знайти гідних партнерів.

РИБИ (21 лютого-20 березня)

Карта дня “Верховна жриця”

Ця карта свідчить про інтуїцію, приховану мудрість та емоційний інтелект. Скористайтеся цим усім, щоб отримати підказки долі. Якщо ви не знаєте, як потрібно діяти далі у стосунках, то спитайтеся поради мудрої жінки. У розвитку кар’єри все складатиметься добре, якщо ви прислухаєтеся до внутрішнього голосу.

Читайте також: 10 червня: цікаві факти, народні звичаї та прикмети

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *