• Пт. Вер 20th, 2024

Gazeta.vn.ua

Останні Новини Вінниця

Юний вінничанин Олексій Гнатюк — чемпіон світу зі спортивної радіопеленгації – 20 хвилин

ВідФролова Марія

Лип 10, 2024
  • Юні радіопеленгатори з Вінниці підкорюють світовий п’єдестал.
  • Олексій Гнатюк, вихованець Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2, здобув золоту медаль у забігу на класичній дистанції 144 МГц, ставши чемпіоном світу.
  • Це не єдине досягнення вінничан на чемпіонаті

З 30 червня по 03 липня троє вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 у складі збірної команди України успішно виступили на VI чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації серед юнаків 14-16 років.

«Чемпіонат світу проходив у місті Оргіїв, Республіка Молдова. Тут складна місцевість із глибокими ярами, зарослим лісом. До того ж все відбувалося під палючим сонцем. Проте, це не завадило нашим  вихованцям показати достойні результати», — підкреслив Заслужений тренер України, тренер-викладач спортшколи № 2  Сергій Зеленський.

Відео дня

Відзнаки

Золотим призером чемпіонату світу у забігу на класичній дистанції 144 МГц став Олексій Гнатюк.

• Срібна медаль в Олександра Богуславського (категорія Ч14) на спринтерській дистанції 3,5 МГц.
  • Бронзові медалі здобули:

• Олексій Гнатюк (категорія Ч14)
    • Марія Кіча (категорія Ж14)
    • Олександр Богуславський (класична дистанція 3,5 МГц).

Також юні вінницькі спортсмени порадували самовідданою боротьбою на всіх трьох дистанціях командного заліку, завоювавши по дві золоті нагороди на кожній.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Джерело: vn.20minut.ua